Skip to content

Choroby układu oddechowego

Astma i POChP to najczęściej występujące choroby płuc. Firma Orion jest znana z opracowywania produktów farmaceutycznych i urządzeń do podawania leków, które podtrzymują zdrowie płuc i łagodzą objawy.

Oddychanie jest naturalną częścią naszego codziennego życia. Od urodzenia oddychamy co 3-5 sekund i rzadko zwracamy uwagę na nasz oddech. 

Istnieje jednak kilka powodów, dla których nasze płuca mogą być w złym stanie. Najczęstszymi przyczynami są astma i przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP). Normalne oddychanie może być również ograniczone przez alergie i alergiczny nieżyt nosa.

Może zaistnieć również potrzeba do stosowania leków wraz z innymi środkami zapobiegawczymi i łagodzącymi, aby złagodzić objawy i zapobiec wystąpieniu choroby.

Leki i techniki i ich dawkowania dla płuc

Firma Orion jest znana z opracowywania produktów farmaceutycznych i urządzeń do podawania leków, które podtrzymują zdrowie płuc i łagodzą objawy. Od lat 90-tych opracowaliśmy nowe techniki podawania leków. Oferujemy również leki na objawy alergiczne.

Nasze inhalatory proszkowe są całkowicie neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Aby uzyskać więcej informacji na temat działań firmy Orion Pharma na rzecz zrównoważonego rozwoju, odwiedź naszą stronę korporacyjną. [link to corporate site]

Informacje i wzajemne wsparcie dla wszystkich

Aby wspierać pacjentów cierpiących na astmę i POChP, firma Orion prowadzi kompleksowe centrum informacyjne na temat leczenia i diagnozowania wspomnianych chorób oraz sposobów na dobre życie pomimo nich. Strona oferuje również perspektywy i wsparcie dla pracowników służby zdrowia, którzy leczą wspomnianych pacjentów.