Skip to content

Jak rekrutujemy

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też z kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.

Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem.

Jeśli chcesz wysłać do nas Swoją aplikację - przygotuj się na kilka etapów. Bądź gotów na weryfikację Twoich kwalifikacji.

Etap I - Przesłanie aplikacji

Nasze ogłoszenia o pracy można znaleźć na wiodących portalach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam Swoją aplikację korzystając z portalu rekrutacyjnego lub bezpośrednio na adres: rekrutacja@orionpharma.com. W temacie e-maila umieść nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.

Wszystkie osoby, które prześlą Swoją aplikację przechodzą przez standardowy proces rekrutacyjny. Składa się on z kilku etapów w zależności od stanowiska.

Etap II - Selekcja aplikacji

Po otrzymaniu aplikacji sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebami i wymaganiami stanowiska. Jeśli tak, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

Etap III - Spotkania rekrutacyjne

Wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przeprowadzana jest z przyszłym bezpośrednim przełożonym, w terenie lub w siedzibie firmy, zależnie od lokalizacji. W zależności od stanowiska zostaniesz zaproszony na jedno lub dwa spotkania.

Szczegóły spotkania rekrutacyjnego przesyłamy zawsze drogą elektroniczną, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.

Podczas spotkania będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz oczekiwania odnośnie współpracy z nami. W niektórych procesach wykorzystujemy dodatkowe narzędzia, np. testy osobowości, testy umiejętności analitycznych, testy językowe i inne.

Spotkanie to może mieć decydujący wpływ na przyszłość Twojej kariery zawodowej. Właśnie dlatego koniecznie przygotuj się do rozmowy: dokładnie zapoznaj się z ogłoszeniem, na które odpowiadasz oraz z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Rozmowa kwalifikacyjna jest doskonałą okazją do zadawania pytań również przez Ciebie. Zastanów się, czego chciałbyś się dowiedzieć na temat stanowiska i zadań realizowanych w jego ramach.

Etap IV - Sprawdzenie referencji finalnych kandydatów

Etap V - Rozstrzygnięcie rekrutacji

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, kandydat otrzymuje informację zwrotną - drogą telefoniczną lub mailową. Następuje to najczęściej do 14 dni od zakończenia rekrutacji.