Skip to content

Praca w branży farmaceutycznej

Orion jest największym pracodawcą w fińskim przemyśle farmaceutycznym. Uważa się, że jest to dobry i niezawodny pracodawca, na co wskazuje także niższa niż przeciętna rotacja pracowników.

Orion Corporation rozwija, produkuje i sprzedaje leki i testy diagnostyczne. Przemysł farmaceutyczny oferuje na przykład wiele ambitnych możliwości kariery w dziedzinie badań i rozwoju farmaceutycznego oraz produkcji farmaceutycznej. Orion zatrudnia również specjalistów w biznesie, inżynierii i naukach humanistycznych.

Współpraca wielodyscyplinarna

Zazwyczaj pracujemy w zespołach i projektach angażujących osoby z różnych zawodów. Współpraca interdyscyplinarna i otwarta interakcja są warunkami zadowolenia z pracy, rozwoju i nowych pomysłów.

Duża korporacja ma mnóstwo miejsca dla różnych osobowości. Potrzebujemy ludzi z różnych środowisk w naszej społeczności, ponieważ interakcja między punktami widzenia stanowi żyzny grunt dla innowacji.

Nasze wartości mówią o Orionie jako społeczności roboczej i jakiego rodzaju ludzie są tutaj potrzebni. Doceniamy pozytywne nastawienie, kompetencje, innowacyjne podejście i dążenie do najlepszych możliwych rezultatów.