Skip to content

Dalczego warto u nas pracować

Pracując w Orion Pharma masz pewność, że jesteś częścią firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, w której cenione są zarówno wiedza, umiejętności naszych pracowników jak i potrzeba ciągłego rozwoju. Możesz liczyć na pracę w młodym, dynamicznym zespole ludzi ceniących wzajemną współpracę, dbających o przyjazne relacje i pozytywny klimat. Chętnie poznajemy się lepiej przy okazji spotkań integracyjnych.

Umowa o pracę

Zależy nam na kandydatach, którzy poważnie myślą o pracy w firmie farmaceutycznej i chcą się zaangażować. Nasze poważne podejście do pracowników wyraża się w oferowaniu zatrudnienia na umowę o pracę. To podstawa i zarazem istotny argument, w sytuacji, gdy na rynku pracy oferowanych jest wiele innych form zatrudnienia, które nie są atrakcyjne dla pracowników.

Atmosfera pracy

Atmosfera w pracy coraz częściej jest argumentem, który przemawia na TAK lub na NIE, w procesie podejmowania decyzji o zatrudnieniu w danej firmie. W naszej firmie panuje koleżeńska atmosfera. Dzięki temu, osoby nowozatrudnione – czują, że mają wsparcie i że mogą liczyć na pomoc innych współpracowników. Łatwiej przejść proces adaptacji do nowego miejsca pracy, jeśli można liczyć na życzliwość ludzi, którzy tam pracują.

Benefity

Zapewnianiamy naszym pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dofinansowując usługi opieki medycznej mamy pewność, że wspieramy higieniczny styl życia i dbałość o zdrowie.
Dofinansowujemy dostęp do różnych form aktywności sportowej w ramach programu Benefit.

Wartości Orion Pharma

Nasze wartości także mówią o tym dlaczego warto pracować w Orion Pharma:

Doceniamy się wzajemnie

Dążymy do doskonałości

Budujemy przyszłość