Skip to content

Choroba Parkinsona

Objawy i postęp choroby Parkinsona różnią się w znaczący sposób u poszczególnych osób. Dzięki skutecznej opiece osoby cierpiące na chorobę Parkinsona mogą utrzymać dobrą jakość życia.

Choroba Parkinsona to złożone zaburzenie ruchowe, które postępuje w indywidualnym tempie i wpływa na jakość życia na wiele sposobów. Obecnie nie ma lekarstwa , jednak objawy można dość skutecznie kontrolować za pomocą ćwiczeń, rehabilitacji i leków. Pacjenci mogą utrzymać dobrą jakość życia przez dziesięciolecia po usłyszeniu diagnozy.

Firma Orion ma wieloletnie tradycje w zakresie chorób neurologicznych i może poszczycić się wiodącą pozycją w ramach innowacyjnych leków na chorobę Parkinsona. Wspomniane leki są stosowane w leczeniu dużej liczby pacjentów na całym świecie od ponad 40 lat. W naszej pracy chcemy zapewnić, że skuteczne i ukierunkowane leki będą nadal dostępne dla wszystkich naszych pacjentów.

Nasza ścisła współpraca z pacjentami i pracownikami służby zdrowia zwiększa nasze zrozumienie codziennego życia osób cierpiących na chorobę Parkinsona i pozwala nam lepiej wspierać zarówno same osoby, jak i ich bliskich na różnych etapach choroby.